Firma Merkury Ateliers powstała w 1996 roku. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji luksusowych toreb papierowych. Przez lata poszerzyliśmy gamę naszych produktów i dziś nasza oferta obejmuje torby, pudełka, galanterię papierniczą, prezentery, broszury i wiele innych. W ciągu ostatnich kilku lat poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne produkty - opakowania tekstylne i pudełka drewniane. W obszarze tekstyliów wdrożyliśmy program rozwoju nowego systemu innowacyjnych opakowań nadających się do recyklingu, które łączą w sobie trzy materiały: papier, drewno i tkaninę.
Naszym klientom oferujemy również usługę konfekcjonowania. Co-packing jest dla naszych klientów znaczącą wartością dodaną, gdyż pozwala minimalizować koszty poprzez łączenie pakowania próbek lub wyrobów gotowych i wykonania samych opakowań.
Nasz zespół liczy 100 osób. Realizujemy zarówno małe, jak i duże serie.
Nasi klienci doceniają naszą jakość i wydajność.
Firma mieści się w sercu Europy, co pozwala nam sprawnie reagować na oczekiwania klientów i zapewnić im odpowiednią obsługę logistyczną.

PRODUKTY
W naszym zakładzie produkujemy ręcznie szeroką gamę luksusowych produktów z papieru według projektu klienta i wspólnie ustalonej technologii wykonania. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie pozwala nam zapewnić klientom jubilerską precyzję zarówno w pracy introligatorskiej, jak i w przetworzeniach papieru (złocenie, tłoczenie, sztancowanie) wykonywanych w technologii manualnej lub półautomatycznej.
Nasza szwalnia zapewnia produkcję różnorodnych wyrobów tekstylnych zgodnie z oczekiwaniami lub projektami klienta.
Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie nowe zapytania i wykorzystujemy naszą wiedzę techniczną i umiejętności, aby proponować klientom realizację ich projektów na najwyższym poziomie.